0Shares

Raportet në Spanjë sugjerojnë se Milani po vështron një lëvizje për mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric.

Mesfushori kroat është bërë një emër i nxehtë për afatin kalimtar veror.

Sipas Don Balon, Presidenti i Madridit, Florentino Perez, mund të jetë i hapur për një ofertë që tejkalon 50 milionë euro për ish-yllin e Tottenhamit.

Gjigantët anglez kërkojnë Modricin Gjigantët anglez kërkojnë Modricin

Aktualisht, është e vështirë të imagjinohet se Rossonerët mund të paguajnë kaq shumë për njërin nga anëtarët më të rëndësishëm të skuadrës së Zinedine Zidane.

Nëse klubi duhet të jetë i hapur ndaj propozimeve, raporti sugjeron se Rossonerët do të përballen me konkurrencë nga Bayerni Munich. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)