0Shares

Milani ka shprehur interesim për Ricardo Carvalhon gjatë bisedave me Real Madridin për Kaka.

Milani është në biseda të avancuara me skuadrën madrilene për të nënshkruar me Kakan si huazim.

Dhe, Itasportpress shkruan se Milani po ashtu ka shprehur interesim edhe për Carvalhon, edhe pse trajneri Jose Mourinho është ngurues ta lejojë largimin e tij në mes të sezonit./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)