0Shares

Mila Kunis ka zbuluar se asaj i pëlqen të jetë “singël” edhe pse ka gjetur dashurinë me ish-bashkëaktorin e “That '70s Show”, Ashton Kutcher.

Aktorja e filmit “Ted” kishte kaluar katër vite e vetmuar para se vitin e kaluar të gjejë dashurinë në Kutcher.

“Për katër vite, isha singël. Një kohë e mahnitshme. Kohë e mahnitshme. Më pëlqen të qenit singël”, ka thënë aktorja për edicionin e marsit të revistës Allure. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)