0Shares

Çifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës.

Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.

Për fotografi të çiftit është përkujdesur fotografi Avni Selmani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)