0Shares

Sulmuesi i Swansea Cityt, Michu, ka ripërsëritur përkushtimin e tij ndaj klubit aktual pas spekulimeve rreth të ardhmes së tij.

“Unë jam i lumtur te klubi. Nëse ne fitojmë finalen e League Cup do të jemi në Evropë, atëherë do të isha shumë i lumtur. Nuk mendoj për ekipet tjera”.

“Nuk e di sa kohë do të jem te Swansea. Vetëm thjesht po kënaqem këtu”, ka thënë lojtari.

Michu në janar nënshkroi kontratën e re me Swansea, e cila e mban atë në Liberty Stadium deri në vitin 2016. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)