0Shares

Barcelona ka thelluar epërsinë ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 3-1.

Goli erdhi nga Lionel Messi në minutën e 78-të.

Ky gol mund të jetë goli i kualifikimit për katalunasit pasi ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Bilbaos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)