0Shares

Real Madridi fitoi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 1-2.

Për Los Balncos shënuan Karim Benzema dhe Cesemiro, por tek dy golat asistoi Cristinao Ronaldo.

Kjo ju ka ikur të gjithëve - Zidane u turpërua në stadiumin San Mames, ‘faji’ i shkon stafit mjekësor të Realit (Foto) Kjo ju ka ikur të gjithëve - Zidane u turpërua në stadiumin San Mames, ‘faji’ i shkon stafit mjekësor të Realit (Foto)

Gjithsesi kjo duket se nuk ia mbushi syrin trajneri Zindedine Zidane, i cili në minutën e 79-të e zëvendësoi portugezin me Iscon.

Nga kjo u nervozua shumë CR7, por tashmë mediat në Spanjë kanë mësuar edhe fjalët e tij pas zëvendësimit.

“Pse unë?” dhe pastaj një të sharë, ishin fjalët e Ronaldos pasi i tha dorën teknikut francez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)