0Shares

Mesfushori kosovar i përfaqësueses së Shqipërisë, Alban Meha, ka shënuar gol në fitoren 3-1 të skuadrës së tij Paderborn kundër Ingolstadtit.

Futbollisti mitrovicas, i cili në këtë takim luajti 90 minuta, shënoi golin e tretë të skuadrës së tij në këtë ndeshje, në minutën e 87-të.

Ky ishte goli i tij i dytë në këtë edicion. Paderborni pas javës së 21-të në Bundesligën e dytë të Gjermanisë, renditet në pozitën e 11-të me 26 pikë të grumbulluara./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)