0Shares

Qendra Kosovare për Studime të Sigurisë (QKSS) organizon ligjëratën/diskutimin “NATO dhe Ballkani Perëndimor“ që organizohet në bashkëpunim me KFOR dhe mbahet nga Zëvendës Asistenti i Sekretarit Gjeneral NATO, John Manza.

Në diskutim të pranishëm do të jenë: John Manza, zëvendës asistent i Sekretarit Gjeneral të NATO-s dhe Florian Qehaja, Drejtor Ekzekutiv në QKSS.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)