0Shares

Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri, është duke u përcjellë nga pronarët e rinj të Romës.

Zëdhënësi i Sheik Adnan Al Adel Aref Qaddumi Shtewi, i cili është në proces të blerjes së klubit, thotë se Mazzarri është duke u shqyrtuar brenda klubit.

“Ky mund të jetë vetëm hapi i parë pas pagesës prej 50 milionë euro. Liderët? Franco Baldini dhe Walter Sabatini janë të aftë dhe kanë ndërtuar një skuadër të mirë, por trajnerët nuk kanë funksionuar mirë”.

“Për shembull është Mazzarri në treg dhe ai mund të jetë i qëlluari”, ka thënë zëdhënësi për Gazzetta Sportiva. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)