0Shares

Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri, është i kënaqur pas barazimit pa gola ndaj Udineses.

Napoli humbi një mori rastesh dhe ngeci dy pikë në tentimin për të kapur Juventusin në krye të tabelës.

“Duhet t’ua jap meritat lojtarëve të mi. Sot ne luajtëm një ndeshje kundër një kundërshtari të vështirë”.

“Ne ishim të pafat. Megjithatë, kur ekipi im luan kështu unë jam i kënaqur – nuk mund të ankohem. Ne krijuam shumë shanse, por topi thjesht nuk shkoi në rrjetë për ne”, ka thënë Mazzarri për Sky Sport Italia. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)