0Shares

Këngëtarja e njohur Taylor Swift thuhet se tash e një kohë është në lidhje me të riun Joe Alwyn.

Ky i fundit, është shfaqur në disa skena mjaft të nxehta me bashkë-aktoren Makenzie Leigh në një nga filmat e fundit, në të cilin dyshja do të luajnë së bashku, shkruan Daily Mail.

A është kjo fytyra e përkryer? A është kjo fytyra e përkryer?

Ylli 26 vjeçar ka një trup mjaft të palestruar, ndërsa shfaqet në skena eksplicite pranë aktores.

Mediat britanike shkruajnë se edhe pse Joe është aktor, skenat e tilla do të ishin shumë të vështira për tu përballuar nga e dashura e tij, që në këtë rast dyshohet se është Taylor Swift. /Telegrafi/

Joe Alwyn, i cili thuhet se është në lidhje me këngëtaren Taylor Swift shfaqet në skena të nxehta me aktoren Makenzie Leigh në një nga filmat e tyre më të ri

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)