0Shares

Ish-mesfushori i Athletic Bilbaos, Javi Martinez, është i ngazëllyer nga kalimi i Pep Guardiolës në Allianz Arena, por nuk ndjen se është i nevojshëm ndryshimi i stilit të lojës.

Shumë e konsiderojnë transferimin e Guardiolës te Bayerni si një nevojë për ndryshim të stilit të lojës nga bavarezët, teksa për këtë shprehet kundër Martinez.

“Të luajmë sikurse Barcelona e Guardiolës? Bayerni tashmë po luan mirë. Zhveshtorja është shumë e ngazëllyer dhe mezi presin që ai të vijë. Nuk kemi nevojë për të ndryshuar stil”, ka deklaruar Martinez.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)