0Shares

Rokeri shokues, Marilyn Manson, është rrëzuar në skenë të mërkurën gjatë një koncerti në Kanada.

Këngëtari ishte duke performuar këngën “Beautiful People” në Saskatoon në momentin kur u rrëzua.

Bendi vazhdoi të bënte muzikë, mirëpo kur vërejtën se ai nuk u çua vrapuan dhe e nxorën prapa skene.

Njoftimet thonë se Manson po vuan nga një virozë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)