0Shares

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka thënë se ekipi i tij e meritoi fitoren ndaj Norwichit pas një jave të vështirë ku qytetarët pësuan humbje nga Sunderlandi.

“Ne luajtëm mirë dhe merituam të fitonim ndaj Sunderlandit, por ne dështuam të shënonim. Ishte sikur çdo vit te Sunderlandi, kemi 25 raste shënimi dhe ne nuk shënojmë. Por, kjo është e kaluar. Ne fituam tani”.

“Nuk është me rëndësi që të shikojmë tabelën. Ne duhet të punojmë të fitojmë sa më shumë ndeshje radhazi. Tabelën mund ta shikojmë në shkurt”, është shprehur Mancini. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)