0Shares

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka thënë se portieri, Joe Hart, nuk ka qenë aq i mirë gjatë këtij sezoni.

Portieri i përfaqësueses së Anglisë ka bërë një sërë gabimesh këtë edicion për kampionët e Anglisë, duke përfshirë këtu edhe gabimin që i dha Southamptonit fitoren, 3-1 ndaj Cityt të shtunën.

”Ishte gabim i tmerrshëm nga Hart. Ai nuk ishte aq i mirë dhe kjo nuk është e çuditshme pasi që ai ka bërë një sërë gabimesh këtë vit”.

“Joe ka bërë shumë gabime. Ai nuk ka qenë aq i mirë këtë sezon”, ka thënë Mancini./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)