0Shares

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, thotë se ata luajnë futboll më të mirë dhe janë një ekip më i mirë se Manchester United.

Mancini citohet nga mediat italiane të ketë thënë se ai beson se skuadra e tij është më e mirë se ajo e Djajve të Kuq, pavarësisht disfatës 3-2 këtë vikend.

“United ka më shumë përvojë, por ne kemi një ekip shumë më të mirë dhe luajmë një futboll shumë të mirë”, ka thënë Mancini. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)