0Shares

Aventura e trajnerit Malsor Gjonbalaj në krye të Vëllaznimit ka qenë e shkurtër, pasi Gjonbalaj tashmë ka dhënë dorëheqje nga klubi gjakovar.

“Dje i kam lajmëruar se nuk do të vazhdojmë më bashkëpunimin. Ndarja ka qenë miqësore. I falënderoj për bashkëpunimi dhe iu uroj suksese”.

“Klubi nuk i ka kryer obligimet ndaj lojtarëve që ua kam kërkuar unë, edhe pse me mua në këtë aspekt kanë qenë korrektë”, tha Gjonbalaj për Sport.

“Kam disa oferta, por nuk do ta pranoj asnjërën nga to deri në qershor”, shtoi ai./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)