0Shares

Stina e pranverës, koha e gjetheve jeshile dhe luleve që çelin, e fluturave shumëngjyrëshe dhe e dashurive të reja. Vendet e ftohta dhe peizazhet pajetë fillojnë të marrin një dimension tjetër.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)