0Shares

Majlinda Kelmendi ka arritur të siguroi finalen e Kampionatit evropian.

Xhudistja kosovare ka arritur të jetë më e mirë se rivalja e saj në gjysmëfinale duke arritur finalen e madhe.

Kampionia olimpike ka mposhtur në gjysmëfinale portugezen Joana Ramos në kategorinë deri në 52 kilogramë.

Trofeun e kampiones evropiane, Majlinda do ta kërkoj për herë të tretë në karrierën e saj madhështore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)