0Shares

Wayne Cinnamond nga Luton i Anglisë, ka treguar se çfarë është në gjendje të bëjë macja e tij, vetëm që të merrte ushqimin e saj të preferuar.

Por, në përpjekje që të hapte kapakun e dollapit, putra i ngeci në dorezë dhe e la të varur për një kohë.

“Nuk thonë kot se kurioziteti e ka vrarë macen. Është e ngopur, por sërish dëshiron ushqim”, ka thënë Cinnamond lidhur me rastin.

Shikuesit e filmimit të postuar më poshtë, e kanë komentuar atë për guximin dhe aftësitë e mrekullueshme që të largohet e pa lënduar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)