0Shares

Reperi i njohur Lyrical Son ka treguar së fundmi përmes rrjeteve sociale se dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për të.

Nëna e tij sot (e mërkurë) ka festuar ditëlindjen, gjersa me këtë rast reperi i ka dedikuar një shkrim emocionues në rrjetin social Instagram.

Si ishte viti 2016 për reperët shqiptarë? (Foto) Si ishte viti 2016 për reperët shqiptarë? (Foto)

“Ty të dua më shumë se veten”, shkruan ndër të tjerash reperi në urimin e tij mbresëlënës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)