0Shares

Mbrojtësi i Chelsea, David Luiz, është i bindur se Blutë janë rikthyer në rrugë të duhur.

“Nëse rezultatet nuk vijnë tash, ata do të vijnë në të ardhmen. Në katër ndeshjet e fundit, kam luajtur vërtet mirë, në nivelin më të mirë dhe me shumë vetëbesim. Kam nevojë të vazhdoj këtë punë dhe mentalitet”.

“Çdo ditë, punoj, punoj, punoj, ky është çelësi i futbollit pasi nëse ju nuk punoni, ata djelmoshat punojnë më shumë se ju dhe pastaj ju vrasin”, ka thënë Luiz. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)