0Shares

Mbrojtësi brazilian, Lucio, ka thënë se ai zgjodhi t’i bashkohej Sao Paulos, për shkak të historisë dhe suksesit të këtij klubi.

Pas ndërprerjes së kontratës me Juventusin, 34-vjeçari u kthye në vendlindje.

“Historia e Sao Paulos është fituese dhe klubi nga një profesionalizëm të lartë”.

“Gjithmonë kam dëgjuar gjëra të mira gjatë bisedave me miqtë, në klubet dhe në ekipin kombëtar të Brazilit”, ka deklaruar Lucio. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)