0Shares

Derek Krahn nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, e ka filmuar momentin e pazakontë, kur një luan është frikësuar prej maces.

I njohur për egërsinë e tij, Noey që qëndronte në kafaz është trembur nga Baggy, e cila i afrohej sikur donte ta sulmonte, transmeton Telegrafi.

“Kjo tregon më së miri, se si kurioziteti e ka mbytur macen”, është një koment lidhur me rastin.

Në anën tjetër, njohësit e kafshëve kanë thënë se luani ishte në ambient të ri, derisa gjallesa tjetër është për një kohë në atë ambient. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)