0Shares

Para pak minutave është bërë edhe ceremonia e varrimit të ish-deputetit të Lidhjes Demokraiktt ë Kosovës, Agim Kikaj.

Përpos familjarëve dhe miqve të pranishëm ishin edhe bashkëpunëtorët e tij më të afërt. Në mesin e tyre i pranishëm ishte edhe kryeministri në largim, Isa Mustafa, kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri si dhe i pari i komunës së Podujevës nga radhët e LDK-së, Agim Veliu, shkruan Indeksonline.

Të gjithë këto fytyra të LDK-së si duke te kanë përjetuar në mënyrën më të dhimbshme të mundshme këtë ndarje nga jeta duke mos munguar as lotët e shumtë.

Më poshtë i keni fotografitë e ceremonisë së varrimit:

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)