0Shares

Lorik Cana ka bërë publike lidhjen e tij me një bukuroshe italiane, për të cilën ka folur edhe më herët në media.

Monika, një vajzë nga Roma, duket se ia ka vjedhur zemrën Lorikut, i cili qe një kohë të gjatë është në lidhje me të dhe po ndihet mjaft mirë.

Futbollisti i kombëtares shqiptare për momentin ndodhet në Tiranë për disa aktivitete, ku është parë në shoqërinë e të dashurës së tij.

E, bukuroshja italiane ka thënë që është e dashuruar pafund me futbollistin kosovar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)