0Shares

Sportistët shpeshherë na ofrojnë emocione gëzimi, por edhe hidhërimi, sidomos fansave të tyre.

Por nuk janë vetëm këto dy lloj emocionesh që na ofrojnë ata, përcjell Telegrafi.

Edhe pse në shumicën e rasteve, ndoshta pa dëshirën e tyre, ata bëhen pjesë edhe të momenteve shumë qesharake. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)