0Shares

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka pranuar se ka bërë gabime në gjysmëfinalen e Euro 2012, ku u mposht nga Italia.

“Me njohurinë që kam sot, ndoshta do t’i isha qasur ndryshe ndeshjes ndaj Italisë”.

“Kisha një plan të qartë për atë ndeshje dhe tash më duhet të pranoj se ai plan nuk u tregua i suksesshëm”, ka deklaruar Loew për Suddeutsche Zeitung.

Kujtojmë që në finale të Kampionatit Evropian, Azzurrët u mposhtën nga Spanja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)