0Shares

Me transferimin e mesfushorit Bajram Zuqaku, Llamkos Kosova ka çuar në gjashtë numrin e përforcimeve deri më tash.

Skuadra nga Vushtrria po prinë deri më tani në tregun e transferimeve. Me rikthimin e Bajram Zuqakut, numri i përforcimeve të Llamkosit ka shkuar në gjashtë. Ky i fundit ka nënshkruar kontratë një vjeçare me mundësi vazhdimi.

Javë më parë kjo skuadër u përforcua edhe me Faton Zejnullahun, Labinot Osmanin, Faruk Statovcin, Festim Krasniqin e Semir Zenelin./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)