0Shares

Liverpooli vazhdon të lidhet me një transferim të anësorit të Atletico Madrid, Arda Turan.

Redsat e kanë përcjellë përfaqësuesen e kombëtares turke që nga ditët kur Rafa Benitez ishte në drejtim të skuadrës, ndërsa edhe vetë lojtari është një tifoz i madh i Liverpoolit, duke qenë edhe një spektator i shpeshtë në Anfield.

Burime nga Madridi thonë se Liverpooli është duke përgatitur një ofertë në vlerën e 15 milionë funteve për të bindur Atleticon ta lejojë largimin e Turan gjatë verës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)