0Shares

Philippe Coutinho është pranë transferimit te Liverpooli, pasi Redsat kanë arritur marrëveshje me Interin për një shumë prej 13.7 milionë eurosh.

Sipas Goal.com, në ditët në vijim mesfushori brazilian do të udhëtojë në Angli për të biseduar rreth kushteve personale me klubin e tij të ardhshëm.

‘Të Kuqtë’ kishin konkurrencë nga Southamptoni për nënshkrimin e 20-vjeçarit, por pas rritjes së ofertës fillestare (nga 7.6 në 13.7 milionë euro), ata u morën vesh me drejtuesit e Interit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)