0Shares

Sonte në emisionin debatues “DEBAT D” për zgjedhjet e 11 qershorit në RTV Dukagjini, mysafir do të jetë lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj.

Limaj do të përballet me pyetjet e gazetarëve Arben Ahmeti dhe Muhamet Hajrullahu.

Fatmir Limaj rrëfen gjithçka së si është vendosur për një koalicion me PDK-në dhe se si sipas tij do të duket qeveria e ardhshme.

Kjo është intervista e parë publike e Fatmir Limajt, pas nënshkrimit të koalicionit parazgjedhor me PDK-në./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)