0Shares

Mbrojtësi Liridon Ahmeti nuk ka gjetur gjuhë të përbashkët me skuadrën e Trepçës ‘89, ka bërë të ditur trajneri Gani Sejdiu.

“Liridon Ahmeti që nga dita e martë nuk është me ne. Ai nuk ka arritur të gjejë gjuhë të përbashkët rreth kushteve financiare me drejtuesit e skuadrës", ka thënë Sejdiu për Kohën Ditore.

Ahmeti së fundi ishte pjesë e skuadrës tjetër nga Mitrovica, Trepça, por në javët e fundit po stërvitej me Trepçën ’89 me shpresën se do të merrej vesh për kontratë.

Trepça ’89 gjatë janarit u përforcua me Taulant Dajakun, Florent Sejdiun e Labinot Jetullahun. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)