0Shares

Të dielën më 17 shkurt 2013, në qendrën e Rinisë dhe sporteve duke filluar në orën 15.00 do të zhvillohet ndeshja finale në futsall e garës “Kupa e pavarësisë” ndërmjet skuadrës “Liburni” Gjakovë dhe skuadrës “Besa” nga Peja.

“Këtë garë Federata e Futbollit të Kosovës po e organizon në kuadër të kremtimeve për pesw vjetorin e pavarësisë së Kosovës”.

“Ju ftojmë që ta ndiqni këtë ndeshje finale”, shkruan zëdhënësi i FFK-së, Fazli Berisha, në komunikatën zyrtare për media./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)