0Shares

Leonora Jakupi rikthehet në skenë më elegante se kurrë më parë, me një fotosesion ku ka të veshura fustanet e disenjatorit, Valdrin Sahiti.

Këngëtarja, e cila që një kohë nuk ka qenë prezente në skenë, rikthehet me një pamje mahnitëse nga një fotosesion i bërë për Valdrin Sahitin, i cili poashtu është dizajneri personal i saj.

Leonora është duke pregaditur disa projekte muzikore të reja për këtë vit, ku tashmë ka realizuar një duet me këngëtarin Sinan Vllasaliu, e shumë shpejt pritet të lansohet edhe me klip. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)