0Shares

Leonora Jakupi thotë se pavarësisht se ka lënë anash jetën private dhe është fokusuar në karrierën e saj, ajo gjen kohë për gjithçka.

“Jam shumë e dhënë pas punës, çdo punë e marr me shumë përkushtim dhe seriozitet, andaj arrij të jem e kënaqur me projektet e mia muzikore”.

“Jam në përgatitje të projekteve të reja muzikore dhe sapo të përfundoj punën, adhuruesit do ta kenë mundësinë që këto projekte t’i kenë në duar. Uroj që të pëlqehen në publik”, ka thënë Leonora për të përditshmen Zëri.

“Puna dhe angazhimi im në karrierën muzikore, bën që jetën private ta lë pak anash, por megjithatë ka kohë për të gjitha”, ka shtuar këngëtarja kosovare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)