0Shares

Ish-banorja e reality-shou “Shpija”, Ledi Vokshi, ka premtuar se ajo së shpejti do të vijë me një videoklip të ri, ku do të vazhdojë të jetë mjaft provokative me veshjet e saj të veçanta.

“Aktualisht kam realizuar disa fotografi të reja, me të cilat po paralajmëroj videoklipin tim të radhës. Do të jetë një klip më ndryshe, me një paraqitje dhe stil të ri”.

“Jam një tip që preferon ndryshimet në pamje dhe kështu që mundohem të vij me ndryshime të njëpasnjëshme në projektet e mia muzikore. Mbase arrijë që çdo herë të jem e kënaqur me këto eksperimente që bëjë në dukje”, ka thënë ajo për “Zëri”./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)