0Shares

Me rezultat prej 2-0, Lazio e ka mposhtur Pescaran për t’u ngritur në pozitën e tretë në tabelë.

Stefan Radu e zhbllokoi rezultatin (29’), ndërsa Senad Lulic e dyfishoi atë (35’). Në gjysmën e dytë nuk pati gola.

Mesfushori shqiptar. Lorik Cana, luajti nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Lazio pozicionohet në vend të tretë me dy pikë më shumë se Milani që gjendet një vend më poshtë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)