0Shares

Mbrojtësi i Bayernit të Munichut, Philipp Lahm, ka insistuar se ai më përpara do të kishte pasur dëshirë të ketë në ekip Franck Riberyn se sa Cristiano Ronaldon.

Frandcezi ka qenë në formë të lartë për Bayernin këtë sezon, ndërsa është Lahm ai që thotë se Ribery është më i mirë se sa Cristiano Ronaldo.

“Unë më përpara do të kisha pasur dëshirë ta kem në ekip Franck Riberyn se sa Cristiano Ronaldon. Ribrey nuk është lojtar egoist, por kënaqet me bashklojtarët”, ka potencuar Lahm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)