0Shares

Këngëtarja amerikane, Lady Gaga, është duke menduar që ta braktisë karrierën muzikore dhe t’i përkushtohet aktrimit.

Një burim ka thënë se 26-vjeçarja mendon se aktrimi do t’i sigurojë më shumë kohë lidhjes së saj me Taylor Kinney, për të cilin shpreson se do t’i propozojë martesë.

Gaga aktualisht është duke shkuar në një shkollë aktrimi, ndërsa në të ardhmen mund të luajë në ndonjë film të Quentin Tarantinos, i cili më herët e ka lëvduar atë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)