0Shares

Mesfushori i Stuttgartit, Zdravko Kuzmanovic, raportohet se sot do të arrijë në Milano për të nënshkruar për Interin.

Mesfushori serbo-zviceran ka luajtur edhe më parë në Seria A, por për Fiorentinën. Ai pritet gjatë ditës së sotme të arrijë në Itali për t’i përfunduar bisedimet dhe për të nënshkruar kontratë me Nerazzurët.

Interi pritet të paguajë rreth dy milionë euro për lojtarin, për të cilin të interesuar ishin edhe Liverpooli dhe Valencia. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)