0Shares

Këngëtari Dafi, i cili u bë i njohur falë pjesës së tij që këndon në megahitin aktual, “Të ka lali shpirt”, është bërë shumë i kërkuar.

Së fundmi, reperi është shfaqur në një reklamë të një pije energjetike, njofton Vipat.

Videoja zyrtare e këngës, “Të ka lali shpirt”, e cila është publikuar më 18 janar, për 20 ditë është shikuar më shumë se 3.6 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)