0Shares

Kryebashkiaku i Torontos, Rob Ford, ka përjetuar një lëndim të papërshtatshëm në fytyrë.

Gjatë daljes nga salla e takimeve, ai është pritur nga shumë gazetarë dhe duke u përpjekur që t’i shmangë ata, është përplasur me kamerën.

Goditja ka qenë aq e dhimbshme saqë dëgjohet zëri tij… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)