0Shares

Me rolet e aktorëve dhe skenat komike, por të cilat japin mesazhe të qarta, ata kanë bërë për vete shumë shikues.

Bëhet fjalë për serialin “O Sa Mirë”, i cili çdo javë shfaqet në ekranet tona televizive.

Telegrafi ka përgatitur një kuiz për fansat e serialit, ku mund ta testojnë veten se sa janë të informuar rreth aktorëve!

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)