0Shares

Elinel ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

‘T’kom dasht’ do të titullohet kënga e re, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me Lindon Berishën.

Rreth këtij projekti ka folur ekskluzivisht për Reload të RTV Dukagjinit, ku ka zbardhur edhe disa detaje rreth videoklipit.

Plotësoni kuizin e mëposhtëm :-).

Ai më tutje ka folur edhe këngëve të reja muzikore dhe klipeve të reja që do të sjell deri në fund të vitit.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)