0Shares

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka mbajtur të mërkurën një fjalë përshëndetëse në parlamentin e Bullgarisë në Sofje.

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli gjatë fjalës së saj ka folur mbi marrëdhëniet dy paleshe, si dhe sfidat e përgjegjësit që i dalin para vendit.

Ajo u shpreh e bindur se statusi kandidat i Shqipërisë do të zgjidhet pas zgjedhjeve të 23 qershorit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)