0Shares

Toni Kroos ka zbuluar ngazëllimin e tij me paraqitjen e Bayern Munichut në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndaj Arsenalit, të cilën Bavarezët e fituan me rezultat 3-1.

“Gjatë një pjese të madhe të ndeshjes ne treguam një paraqitje të jashtëzakonshme kundër një skuadre të kreut. Ne luajtëm me shumë vetëbesim”.

“Kishte vetëm një fazë të shkurtër kur Arsenali ishte më i mirë dhe kishte disa shanse, por ju nuk mund gjithmonë ta parandaloni këtë”, ka thënë Kroos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)