0Shares

Mesfushori i Bayern Munichut, Toni Kroos, e ka falënderuar trajnerin e tij Jupp Heynckes, duke thënë se pa të nuk do të ishte lojtari që është sot.

“Heynckes ishte trajneri i cili më dha rastin që të luaj në Bundesliga. Për këtë arsye do të mërzitem kur ai të pensionohet”.

“Gjithmonë do t’i jem falënderues. Pa të nuk do të isha ky person që jam sot. Ky është rezultati i punës së tij”, ka thënë Kroos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)