0Shares

Kristen Stewart ka konfirmuar se do të marrë pjesë në një seri tjetër të filmit “Snow White and the Huntsman”, por tani regjisor nuk do të jetë ish i dashuri i saj, Rupert Sanders.

Kristen ka konfirmuar lajmin që po dominon mediat botërore, për shkak se pikërisht në këtë film, serinë e kaluar regjinë e kishte për detyrë Rupert Sandres, me të cilin aktorja e tradhtoi të dashurin Robert Pattinson, teksa edhe regjisori e tradhtoi bashkëshorten e martuar.

“Oh, do të jetë fantastike. Jo, jam aq e ngazëllyer, është vërtet bukur. Ka mundësi që të ketë një film të dytë dhe unë u gëzova shumë vetëm me gjasat e lëre më tani që është konfirmuar”, ka thënë Kristen. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)